Zastępstwa w dniu 15.04.2024 poniedziałek
Elżbieta Herda
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 F - matematyka, s207 Agnieszka Witecka za nieobecny oddział
3 3 E - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
4 1 B - matematyka, s207 Iwona Kita za nieobecny oddział
       
Stanisław Lis
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 A - Uczniowie przychodzą później    
2 1 B - r_fizyka, s212 Kamila Skowrońska-Gromek za nieobecny oddział
3 4 A - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
4 4 B - r_fizyka, s212 Sylwia Galuba  
5 1 A - fizyka, s212 Monika Kosińska-Dziewiatowska za nieobecny oddział
6 3 B - fizyka, s212 Agata Swoboda za nieobecny oddział
7 3 A - fizyka, s212 Beata Kwiecień złączenie grup
8 2 F - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Piotr Malski
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 D(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 3 B(1) - Uczniowie przychodzą później    
3 2 C(1) - j.niemiecki, s102 Iwona Kita złączenie grup
4 4 A(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
5 2 B(1) - j.niemiecki, s207 Alldona Kozieł złączenie grup
7 2 F(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Monika Marciniak
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 E - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
2 3 A - Uczniowie przychodzą później    
3 2 B - geografia, s120 Anna Wróbel za ostatnią lekcję
4 3 D - geografia, s120 Agnieszka Witecka  
5 2 D - geografia, s202 Mirosław Przygoda za nieobecny oddział
7 2 C - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Ewa Urbaniak
lekcja opis zastępca uwagi
3 3 C - r_wos, s117 Alicja Jankowska  
4 1 C - r_wos, s119 Anna Wróbel za nieobecny oddział
       
Małgorzata Wiszowska
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 E(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 4 C(1) - j.angielski, s13 Agnieszka Nowacka za nieobecny oddział
3 1 D(1) - j.angielski, s212 Gerard Bawarczyk złączenie grup
4 2 F(1) - r_angielski, s13 Ewa Rachwalska złączenie grup
5 4 B(1) - j.angielski, s13 Joanna Tadla złączenie grup
6 3 E(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN