"W piątek 22 marca, trzech uczniów klasy 4A reprezentowało naszą szkołę w XVI Międzypowiatowych Mistrzostwach Szachowych im. Stanisława Stępińskiego w Przemkowie. Reprezentacja w składzie: Michał Wojtanowski, Jakub Chowaniec oraz Filip Kozyra stanęła do walki z szachistami ze szkół zarówno z województwa dolnośląskiego, jak i lubuskiego. Najlepiej spisał się Michał, któremu zdobycie 5,5 z 7 możliwych punktów pozwoliło na ukończenie zawodów na 3 miejscu. Tuż za nim, bo na 4 pozycji, uplasował się nasz szkolny człowiek orkiestra Jakub, natomiast Filip zdobywając połowę punktów zajął miejsce w połowie stawki. Wszyscy nasi reprezentanci zagrali świetny turniej, gratulujemy występu i życzymy kolejnych sukcesów."
Opiekun koła szachowego: p. Gerard Bawarczyk