10 stycznia 2019 r. został opublikowany Ranking Liceów i Techników Perspektywy 2019. Z ogromną satysfakcją i dumą informujemy, że nasza szkoła po raz pierwszy w historii uzyskała tytuł ZŁOTEJ SZKOŁY!!! W tym roku w ranking uwzględniono prawie 2200 liceów.
Na Dolnym Śląsku uplasowaliśmy się na 15 miejscu, w rankingu matur liceów w Polsce na 170, ogólnie w kraju jesteśmy na 181!!!
Gratulujemu całej społeczności I Liceum Ogólnoksztsałcącego im. Mikołaja Kopernika w Lubinie: uczniom, nauczycielom oraz dyrekcji.I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lubinie po raz kolejny znalazło się na podium w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości! 
Dyrektor Józef Marciniszyn i opiekunka olimpiady Pani Mariola Lech odebrali certyfikat Szkoły Kompetencji Przyszłości na Finale Olimpiady Zwolnieni z Teorii, który odbył się 24 kwietnia w Warszawie.
KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI to te, na które w naszej szkole stawiamy od lat!!! 
Nasza szkoła stawiana jest za wzór na Finale olimpiady Zwolnieni z Teorii (zwzt) - wzór szkoły kompetencji przyszłości z bardzo otwartym i wspierającym projekty dyrektorem! W V edycji Olimpiady ZWzT aż 35 projektów dotarło do Finału! 
3 projekty były nominowane do Złotego Wilka - ostatecznie dwa z nich Confident Woman i Dun-speak zdobyły SREBRNEGO WILKA!
Gratulujemy również nagrody zespołowi CRUSH IT, który wygrał dla szkoły drukarkę 3d! Coca Cola wybrała ich projekt do dziesiątki najlepszych zajmujących się problemami ekologii!
Wielkie gratulacje dla wszystkich tegorocznych grup projektowych!!!
Przeczytaj artukuł.
Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information