1. Szkolna    korespondencyjna    liga  lekkoatletyczna .
Zawody  odbyły się  na  stadionie  OSiR  w  Lubinie  w  dniu  22.09.2008r.
Reprezentacja  naszej  szkoły składała  się z  czterdziestu  zawodników  i  zawodniczek  , opiekunem  drużyny  był  K.Kalisz . Dziewczęta  naszej  szkoły  zajęły  I miejsce  w  rywalizacji  drużynowej,
chłopcy  IV miejsce . Do  znaczących wyników  indywidualnych  można  zaliczyć :
Pieńko  Małgorzata  III-A      III m.  dystans  100m.; Kurzej Karolina  I – E  dystans 100m.  Im.; Maślej Monika  II – C   Im . dystans  400m.  Im.;  Kowalska  Margareta  II – A    Im.  dystans  800m.;  Zwierzchowska  Sylwia  I – B   IIm.  dystans  800m.     Chowańska  Marta  III – B   Im.  pchnięcie  kulą;  Niewczas Marta   II – F  Im.  skok  w  dal: Dobosiewicz  Ania  III – A   IIm.  skok  w  dal;  Sidorowicz  Aleksandra  III – D  IIIm.  skok  w  dal; Drużyna  w  składzie: Pieńko M. , Kurzej K. , Borkowska A.  Maślej M. – zdobyły   Im.  w  sztafecie  4x100m.
Pielech J.  III – D   IV m.  dystans  400m. ; Brzeziński  Patryk II – D   IV m. w  pchnięciu  kulą .
 
2. Powiatowa Spartakiada  Szkół  Ponadgimnazjalnych .
W  scenerii  pięknej  jesiennej  pogody odbyła  się  Spartakiada  Szkół  Ponadgimnazjalnych  na  stadionie  miejskim  OSiR  w  Lubinie  w  dniu  26.09.2008r.
Reprezentacja  naszej  szkoły liczyła  75  zawodników  i  zawodniczek. W ogólnej klasyfikacji zajęliśmy  wysokie  trzecie  miejsce .  Najlepiej  zaprezentowały  się  następujące  drużyny : sztafeta  biegowa  10x200m.drugie miejsce.   Skład zespołu – Zwierzchowska S. , Hawrysz A.,Czarnecka M.,Marciniak A., Maślej M.,AndzejczakM.,Cebula C.Pielech J.,Iwanowski J.,Żołyński K.,Misiak Ł.,Bugajnko M. ;
turniej  w  piłkę  siatkową  drużyn  mieszanych  drugie  miejsce .   Skład  drużyny – Lewicka P.,Brenkus A., Rudnicka K. , Jasińska A. , Rubak K., Pyziołek K.,Horyszko P., Koselarz K., Dudek K. , Ławniczak P.;
sztafeta  pięcioskokowa  pierwsze  miejsce . Skład  sztafety – Żynkowska M. , Niewczas M. , Sidorowicz A. , Dobosiewicz A. , Izdebska A. , Horoszczak A. , Bubnowski G. , Chocholak P. , Staroń I. , Rudzki M. ,
w  kategorii  dwa  ognie  zajęliśmy  trzecie  miejsce .  W  zespole  wystartowali – Stadnik K. , Kukier M. , Jankowiak M. , Pastuch A. , Maślej J. , Różycka A. , Głogowska S. , Wypasek K.
   W konkurencji kibicowanie  reprezentanci naszej szkoły – klasa Ib zajęła III miejsce.
 
3.Mistrzostwa  Powiatu  Sztafetowe  Biegi  Przełajowe.
 30.09.2008r.  na  terenie  Parku  Wrocławskiego  w  Lubinie  przeprowadzono  Mistrzostwa  Szkół  Powiatu  Lubińskiego  w  Sztafetowych  Biegach  Przełajowych. W  zawodach  wzięło  udział 190 dziewcząt . Naszą  szkołę reprezentowała  następująca  grupa : Kowalska  M., Cebula  C., Żynkowska  M., Hawrysz  A., Marciniak  A., Żwierzchowska  S., Koselarz  K., Pilawa  J., Strzechowska  A., Zima  K., Kłos  A., Cichoń  S..    Dziewczęta  zajęły  trzecie  miejsce .
 
4.III  Puchar  Świata  Taekwon - do.
      W  dniach  16 – 19  października  w  Riva  del  Garda  we  Włoszech  odbył  się III  Puchar  Świata  Taekwon - do. Do  udziału  w  zawodach  zgłosiło  się 1136  zawodników  z  45  państw . W  rywalizacji  mogły  brać  udział  zarówno  reprezentacje  narodowe  jak  i  kluby . Okręgowy  Związek  Taekwon – do  we  Wrocławiu  zgłosił  na  Puchar  Świata  reprezentacje  Dolnego  Śląska  w  składzie  której  znalazł  się   Gaweł  Szczęsny,  uczeń  pierwszej  klasy  naszej  szkoły . Gaweł  startował  w  walkach  indywidualnych  do  63 kg. , godnie  zdobył  brązowy  medal   ,  oraz  razem  z  drużyną  juniorów  srebrny  medal  w układach  i  srebrny  w  walkach  drużynowych .
 
thumb_obraz_118.jpg   thumb_obraz_119.jpg
    

* W dniu 19.02.09r w Polkowicach odbyły się zawody strefy legnickiej w pływaniu.
Skład naszej reprezentacji:
Marta Baran IIg
Małgorzata Solarek IIg
Barbara Andrzejczak
Barbara Plackowska IIc
Zofia Plackowska IIa
     Najwięcej punktów dla drużyny zdobyły:
Baran M.  I m 50m delfin,  III m 100m zmienny,  IVm  sztafeta
Solarek M.  IIIm  50m delfin,  Vm  100m zmienny,  IVm  sztafeta
Plackowska B.  Im  50m klasyczny,  IVm  50m  dowolny, 50m sztafeta
Plackowska Z.  IVm  sztafeta

* 25.02.09r na basenie ZSZiO w Lubinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lubińskiego dziewcząt i chłopców w pływaniu. Dziewczęta jak zwykle spisały się na medal zajmując drużynowo Im, niestety reprezentacja chłopców stawiła się na zawody w składzie 3 osób- brawo dla tej trójki ( Znamirowski Jakub IIc, Grabowski Sławomir IIIa, Ostrowski Adam Ib ), a co z resztą…
     Najlepsze rezultaty osiągnęły:   Im  50m  grzbiet – M.Czarnecka  IIIe
                                                              Im  50m  klasyczny – M. Solarek IIg
                                                              IIm  50m klasyczny – B. Plackowska  IIc
                                                             IIm sztafeta 4 x 50m stylem dowolnym  - M.Czarnecka,
                                                                                              M.Solarek,  J.Znamirowski, S.Grabkowski
Ponadto pływackie szlify zdobywały Witiak Anna Ia i Kubów Małgorzata Id ( 50m dowolnym ).
Dla zainteresowanych najbliższe zawody pływackie odbędą się 21.03.09r (wg programu- 50              i 400m styl dowolny, 100m klasyczny, grzbietowy i delfin ).

* W dniu 19.02.09r odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym. Zawody można było zorganizować dzięki zakupionym trzem nowym stołom (duża w tym zasługa dyrektora i Rady Rodziców).
     Wśród dziewcząt najlepsze okazały się Chudy Anna  IIg i Halik Anna  IIf. Natomiast wśród chłopców prym wiedli Matijczak Michał  Ib,  Światowski Piotr  Ie  i Gołębski Mateusz  Ib.

* Dnia 23.02.09r nasza szkoła była organizatorem Mistrzostw Powiatu Lubińskiego w Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych.
     Reprezentacja dziewcząt w składzie: Melska Jagoda Ig, Chudy Anna IIg i Gurdziel Berenika zajęła  II miejsce.  Chłopcy w składzie Matijczak Michał Ib, Gołębski Mateusz Ib i Światowski Piotr Ie zajęli V miejsce.
     Dziewczęta w nagrodę pojadą na zawody strefowe do Legnicy w dniu 09.03.09r.
Należy dodać , że poziom wśród drużyn męskich był bardzo wyrównany i przy odrobinie szczęścia nasi chłopcy mogli być w czołówce. Życzymy im tego w przyszłym roku.
     Zwycięskie drużyny otrzymały puchary i dyplomy.

* W dniu 04.03.09r w Miejskim Domu Kultury zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Lubińskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach.                                                                                                                 Nasza reprezentacja w składzie :
                       -  Szlączka Michał  II b
                       -  Wojnarowski Jakub  II c
                       -  Wieczór Jarosław  I e
                       -  Zalewska Iwona  I g
Zajęła  II miejsce i 23 marca pojedzie do Legnicy na rozgrywki strefowe. Hurrra!!!
    
                                                                         
 

     

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information